Hledá se vedoucí průvodkyně

Hledá se vedoucí průvodkyně dětí s nadšením pro montessori pedagogiku do malé školky s montessori prostředím – Miniškolka Lístek v Praze Radotín.
Hledá se vedoucí průvodkyně

Potřebujeme nadšenou paní či slečnu se zkušenostmi v montessori pedagogice pro naše děti i náš tým. Velikost úvazku Vám přizpůsobíme(min. 2dny/týden). Jste to Vy?

Filozofie naší školky
Jsme zdravá školka tělem i duší. Nabízíme dětem podnětné a připravené prostředí, které jim pomůže plně rozvinout jejich potenciál. 3. rokem je tak v našem rodinném domku v provozu dětská skupina s maličkou kapacitou dětí, která klade důraz na rodinný a individuální přístup a smysluplnou formu vzdělávání. Velmi důležitá je pro nás partnerská komunikace a principy Respektovat a být respektován.
 

Jak to u nás funguje?
Lístek se nachází na okraji centra Radotína. Za 18 minut k nám dojedete z Hlavního nádraží vlakem či autobusem ze Smíchovského nádraží.
V naší věkově smíšené skupince se mladší děti inspirují staršími a starší se učí ohleduplnosti vůči mladším. My se pak pro děti snažíme být především dobrým vzorem a průvodci. Přistupujeme k nim tak, abychom nezranili jejich lidskou důstojnost. Podporujeme je ve všestranném rozvoji a v samostatnosti. To vše však za respektování individuálního vývoje každého dítěte. Kapacita třídy 11 dětí nám umožňuje individuální přístup a zahrnutí smyslových a praktických aktivit do každodenního programu. Každý den pak chodíme ven na přilehlá hřiště či do okolního lesa, a to za každého počasí.


Jsme milý mladý kolektiv, ve kterém se potkáte i s rodilým mluvčím z Velké Británie či s paní metodičkou s letitou praxí v Montessori pedagogice. Spolu s moderními prostory Vám zajistíme příjemné pracovní prostředí.

Den s dětmi začínáme v 8:00 a končíme v 16:30. Každá průvodkyně má své 8 hodinové směny a hodinu navíc na přípravu.
 

Naše děti
Máme heterogenní skupinu jak jinak než úžasných dětí ve věku 2 - 5 let.

Naše představa o Vás
- Pedagogické, zdravotnické nebo sociální vzdělání, případně akreditovaný kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) či ochota si jej doplnit
- Praxe či vzdělání v Montessori pedagogice - je pro nás prioritou
- Schopnost vést malé děti a inspirovat i ostatní tým
- Schopnost metodického vedení třídy, přípravy montessori aktivit a pomůcek

- Pozitivní postoj k lidem a světu, komunikativnost

Rádi Vám nabídneme
- Práci na plný či částečný úvazek, když si vybereme právě Vás, rádi Vám
pracovní dobu přizpůsobíme na míru (nástup v září 2021)
- Přátelské prostředí rodinné školky a mladý kolektiv
- Možnost seberealizace
- Malý počet dětí ve třídě (6 – 11 dětí/ 2 průvodkyně)
- Celodenní strava v bio kvalitě zdarma
- Podílení se na tvorbě a rozvoji naší školky
- V případě plného úvazku 25 dní dovolené

Váš životopis nám, prosím, neváhejte zaslat na info@miniskolkalistek.cz.

Zpět na přehled

Nahoru