PRŮVODKYNĚ/PRŮVODCE DĚTÍ

Hledá se nadšená paní či slečna se zájmem o montessori pedagogiku pro naše děti (2-4 roky) i náš tým. Nabízíme částečný i plný úvazek.
Jste to Vy?
Filozofie naší školky
Jsme zdravá školka tělem i duší. Nabízíme dětem podnětné a připravené prostředí, které jim pomůže plně rozvinout jejich potenciál. Pátým rokem je v našem rodinném domku v provozu dětská skupina s kapacitou 11 dětí a od září i nová dětská skupin pro 12 dětí o pár bloků dále. Klademe důraz na rodinný a individuální přístup a smysluplnou formu výchovy. Velmi důležitá je pro nás partnerská komunikace a principy Respektovat a být respektován.
Jak to u nás funguje?
Lístek se nachází na okraji centra Radotína. Za 18 minut k nám dojedete z Hlavního nádraží vlakem či autobusem z nádraží Smíchovského. V naší věkově smíšené skupince se mladší děti inspirují staršími a starší se učí ohleduplnosti vůči mladším. My se pak pro děti snažíme být především dobrým vzorem a průvodci. Přistupujeme k nim tak, abychom nezranili jejich lidskou důstojnost. Podporujeme je ve všestranném rozvoji a v samostatnosti. To vše za respektování individuálního vývoje každého dítěte. Kapacity třídy 11 a 12 dětí nám umožňují individuální přístup a zahrnutí smyslových a praktických aktivit do každodenního programu. Každý den chodíme ven na přilehlá hřiště či do okolního lesa, a to za každého počasí. Jsme milý mladý kolektiv, ve kterém se potkáte i s rodilým mluvčím AJ či s paní metodičkou s letitou praxí v Montessori pedagogice. Spolu s moderními prostory Vám zajistíme příjemné pracovní prostředí. Den s dětmi začínáme v 8:00 a končíme v 16:30. Každá průvodkyně má 8 hodinové směny včetně času na přípravu. V případě zájmu prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu na info@miniskolkalistek.cz.
 
Naše představa o Vás:
- Kvalifikace dle § 5 odst. 4 zákona o DS (pedagogické, zdravotnické, sociální, vzdělání, asistent pedagoga, p. k. chůva) nebo ochota si ji doplnit
- Zájem o montessori pedagogiku
- Schopnost vést malé děti
- Pozitivní postoj k lidem a světu, komunikativnost
 
Rádi Vám nabídneme:
- Práci na plný či částečný úvazek, rádi Vám pracovní dobu přizpůsobíme na míru
- Přátelské prostředí a mladý kolektiv
- Možnost seberealizace
- Malý počet dětí ve třídě (6-11/12 dětí na 2 průvodkyně)
- Celodenní strava v bio kvalitě zdarma
- Podílení se na tvorbě a rozvoji školky
- Zajištění dalšího vzdělávání a seberozvoje
Nahoru